FAQ

Najczęściej zadawane pytania przez klientów.

Cel jest jasny – Twoja witryna na szczycie wyszukiwarki Google. Tylko wtedy strona internetowa zwiększy swoją wiarygodność oraz wygeneruje większą liczbę odwiedzin. Dzięki tym dwóm elementom, w znaczący sposób poprawisz swoje wyniki sprzedażowe i zyskasz pozytywny wizerunek w oczach swoich klientów i kontrahentów.
Naszym zadaniem jest wypracowanie jak najlepszych efektów w jak najkrótszym czasie, jednak nie jesteśmy w stanie dokładnie określić ile czasu zajmie nam wypozycjonowanie strony na określone frazy. Czas jest uzależniony bowiem od konkurencyjności. W przypadku fraz mało konkurencyjnych, pierwsze efekty powinny być już widoczne po pierwszych tygodniach współpracy. W przypadku pozycjonowania na konkurencyjne frazy, efekt prawdopodobnie będzie widoczny po około 3 miesiącach.
W branży usług pozycjonerskich cena to kolejny element, który jest uzależniony od konkurencyjności fraz. Każdą stronę internetową rozpatrujemy w sposób indywidualny. Analizujemy witrynę, a następnie wykonujemy wycenę zgodnie z wytycznymi klienta.
W naszej agencji każdy klient ma możliwość wyboru sposobu naliczania opłat spośród dwóch przygotowanych przez nas opcji. Do wyboru jest opłata ryczałtowa, która każdego miesiąca jest identyczna oraz opłata “za efekt”, w której liczą się osiągnięte przez nas wyniki.
Nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować. Strony podlegają dynamicznej rotacji, ponieważ na pierwszej pozycji znajdować się będzie ta z nich, która w danym momencie najtrafniej spełnia kryteria zapytania użytkownika wyszukiwarki. Celem pozycjonowania jest zdobycie jak najwyższej pozycji, a następnie jej utrzymanie, jednak zawsze może znaleźć się strona, która w danym momencie okaże się odrobinę lepsza od Twojej.
Pozycjonowanie na pojedynczą frazę jest możliwe, jednak dla naszych klientów pozycjonujemy strony przy pomocy większej liczby słów kluczowych. Ten sposób pozycjonowania jest o wiele bardziej naturalny i generuje lepsze efekty.
Optymalizacja to niezbędny składnik procesu, jakim jest pozycjonowanie. Odpowiednie dopasowanie kodu strony, jej treści, grafiki oraz zawartości znaczników gwarantuje o wiele lepsze efekty pozycjonowania.
Klientom, którzy zamierzają rozpocząć współpracę z naszą firmą gwarantujemy wygodny sposób współpracy. Przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej formularz, przy pomocy którego możliwe jest przesłanie do nas adresów swoich witryn oraz proponowanych słów kluczowych. Staramy się jak najszybciej przeanalizować te dane, a następnie przygotować odpowiednią wycenę. W przypadku akceptacji naszych warunków, wysyłamy do klienta wzór umowy. Po dokonaniu wszelkich formalności przystępujemy do pozycjonowania. Cały proces trwa ok. 2-­3 dni.
Nasza umowa jest czytelna i nie zawiera żadnych ukrytych zasad. Znajdują się na niej wszelkie niezbędne elementy, takie jak: warunki świadczenia usług, adres stron oraz rodzaj rozliczenia.
Każdy klient wraz z comiesięczną fakturą otrzymuje szczegółowy raport dotyczący naszej pacy. Raport zawiera takie dane jak: informację na jakie frazy pozycjonowana jest strona, pozycję danej strony, a także koszt pozycjonowania na daną frazę.