Filtr Google

Jesteśmy skuteczni w zdejmowaniu filtrów w 97%!

Nałożenie filtra na stronę internetową skutkuje gwałtownym i permanentnym obniżeniem pozycji witryny w wyszukiwarce Google. To efekt powierzenia opieki nad stroną nieprofesjonalnej firmie pozycjonerskiej. Stosowanie nienaturalnego profilu linków, zakazanych sposobów ukrywania treści oraz budowanie witryny w oparciu o nieodpowiedni kod strony to najkrótsza droga do niemiłych konsekwencji. Nie bądź czarną owcą! Współpracuj wyłącznie z profesjonalną firmą, która zapewni nie tylko efektywne wyniki, ale również pełne bezpieczeństwo całego procesu.

Popełniłeś błąd, którego konsekwencją jest filtr Google?

Błędy mogą przydarzyć się każdemu, jednak konieczne jest szybkie uporanie się z jego konsekwencjami. Jeżeli na Twoją stronę firmową został nałożony filtr to automatycznie zmniejszają się możliwości sprzedażowe, każdego dnia tracisz kolejnych klientów, a zysk jest coraz mniejszy.

Jeżeli Twoja firma działa tylko w sieci, to filtr Google jest niczym upadek ze szczytu góry.
W usuwaniu filtrów Google mamy bogate doświadczenie, ponieważ pomogliśmy już wielu firmom wrócić na właściwy szlak. Nasi specjaliści mogą pochwalić się najskuteczniejszymi metodami działania.

W przypadku gdy filtr jest wynikiem stosowania nienaturalnego zaplecza linków, nasze działania polegają na analizie oraz czyszczeniu bądź zrzekaniu się niezgodnych linków. W przypadku gdy filtr to konsekwencja niezgodności technicznych, stronę poddajemy pełnej optymalizacji. Jeżeli stwierdzimy, że strona jest już „czysta”, wtedy zwracamy się w Twoim imieniu do Google o powtórne rozpatrzenie witryny i przywrócenie jej do wyników wyszukiwarki.

Masz problem z pozycjami i myślisz, że to wina filtra Google? Napisz, a my szybko się go pozbędziemy.

Dobry kontakt, profesjonalna obsługa. Godna polecenia dla każdego przedsiębiorstwa, które chciałoby zaistnieć w Internecie.

MET-LAK


Współpracę z firmą możemy uznać za udaną, ponieważ wszystkie nasze oczekiwania co do strony internetowej zostały zrealizowane i to w zaskakująco krótkim czasie.

ELBUD-KKT