Sklepy internetowe i LONG TAIL

Sprzedajesz w internecie i potrzebujesz profesjonalnego SEO?

Handel elektroniczny to narzędzie, które zyskało ogromną popularność i cały czas będzie się rozwijać. E-­commerce gwarantuje obopólne korzyści. Kupujący mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu, a produkty oferowane w internecie są zazwyczaj tańsze od tych oferowanych przez tradycyjne kanały. Przedsiębiorcy natomiast doceniają potęgę internetu za niższe koszty prowadzenia swojej działalności oraz ogromy rynek zbytu, ponieważ nawet małe firmy mogą sprzedawać na globalną skalę.

Zapewne Twój sklep internetowy został profesjonalnie zbudowany oraz posiada bogatą ofertę. Do sukcesu brakuje już tylko jednego elementu, a mianowicie odpowiednio wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarki Google. Do pozycjonowania sklepów internetowych nasi specjaliści używają nieco odmiennych metod.

Dlaczego? Ponieważ sklepy internetowe to niezwykle rozbudowane witryny, które mogą posiadać nawet setki podstron. Profesjonalnie realizowana usługa pozycjonowania sprawi, że oferta Twojego sklepu internetowego trafi bezpośrednio do osób, którzy są w pełni zainteresowani tym, co oferujesz.

Czym jest LONG TAIL?
Metoda long tail prowadzi do zwiększenia liczby odwiedzin z rozbudowanych fraz, z tzw. “długiego ogona”. Jest to niezwykle ważne, ponieważ sposób wyszukiwania informacji przez internautów na przestrzeni ostatnich lat uległ znaczącej zmianie. Dziś użytkowcy Google w wyszukiwarce wpisują bardzo precyzyjne hasła, są świadomi czego potrzebują i oczekują dokładnych wyników! Jakie to hasła? Np. buty do biegania dla kobiet lub hamak ogrodowy z wikliny.
Zaoferuj swoim potencjalnym klientom to, czego właśnie szukają. Postaw na efektywne i skuteczne metody pozycjonowania!


Dlaczego jest idealny dla pozycjonowania sklepów internetowych?
Poprzez stosowanie techniki long tail, do Twojej strony internetowej będą docierać internauci, którzy są zainteresowani dokładnie tym co oferujesz. To wartościowy ruch, który bezpośrednio wpływa na zwiększenie wskaźnika sprzedaży.

Long tail gwarantuje również lepsze dopasowanie strony do wytycznych Google, pozwala uzyskać stabilną pozycję nawet w przypadku zmian w algorytmie.

Sklepy internetowe to niezwykle rozbudowane witryny, które mogą posiadać nawet setki podstron. Profesjonalnie realizowana usługa pozycjonowania sprawi, że oferta Twojego sklepu internetowego trafi bezpośrednio do osób, które są w pełni zainteresowane tym, co oferujesz.

Dobór fraz

25%

Opracowanie strategii pozycjonowania

35%

Optymalizacja

40%